این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
CTO

همکاران عزیز

ضمن خوش آمدگویی گرم و صمیمانه، حضور شما میهمانان عزیز را در سمپوزیوم IRAN- CTO Meeting 2017  که با همکاری Euro CTO Club در تاریخ 6- 5 مرداد ماه سال جاری در بیمارستان رضوی برگزار می گردد گرامی می دارم.
اینترونشنال کاردیولوژی از جمله رشته های پویا در علوم پزشکی است که شاهد پیشرفت روز افزون آن هستیم.طی سالیان اخیر، گسترش تکنیکهای نوین و ابداع محصولات و ابزارهای جدید و نیز افزایش تجربیات و دانش اینترونشنیستها منجر به پیشرفتهای قابل ملاحظه ای در زمینه آنژیوپلاستی انسداد مزمن عروق کرونری شده است.
این سمپوزیوم دو روزه فرصتی را فراهم خواهد آورد تا با بهره گیری از نظریات و ایده های ارزشمند همکاران و اساتید کشورمان و نیز انجمن CTO  اروپا، تحولات چشمگیری را در خصوص روشهای درمانی جهت افراد مبتلا به انسداد مزمن عروق کرونری پدید آوریم.
امید است که حاصل این تبادل اطلاعات، موفقیتهای چشمگیری را به همراه داشته باشد.
 
دکتر قاسم سلطانی
 ریاست بیمارستان رضوی

دکتر محمود محمدزاده شبستری
 دبیر علمی برنامه
 

متن خوش آمدگویی

همکاران گرامی؛
رواسکولاریزاسیون انسدادهای مزمن عروق کرونر نه تنها منجر به بهبود آنژین صدری و تنگی نفس های فعالیتی  می شود بلکه فواید دیگری چون عدم نیاز به انجام جراحی بای پس و نیز ارتقا کیفیت زندگی و نجات جان بیمار را نیز به همراه دارد. موفقیت در انجام این روش و نیز پیشگیری از بروز عوارض جانبی از جمله نکات مهم در دستیابی به نتایج بالینی مطلوب می باشند.

اینجانب به عنوان رئیس انجمن Euro CTO  بسیار مفتخرم که بهترین آرزوها را از جانب اعضای این انجمن، در دهمین سالگرد فعالیت EURO CTO club به برگزار کنندگانIRAN CTO Meeting که با همکاری این انجمن و انجمن اینترونشنال کاردیولوژیست های ایران در بیمارستان رضوی برگزار می شود، هدیه نمایم.

این کنگره بین المللی فرصتی منحصر بفرد را فراهم خواهد آورد تا از نزدیک با متخصصین این رشته دیدار داشته ، در خصوص موضوعات مهم به بحث و تبادل نظر پرداخته، روش های درمانی را به چالش کشیده و در محیطی دوستانه به راهکارهای درمانی نوین دست یابیم.

منتظر دیدار شما در این کنگره هستیم.

با احترام؛

آلفردو گالاسی

رئیس انجمن EUR CTO

 

زمان برگزاری

5 و 6 مردادماه 1396

مکان برگزاری

 بیمارستان فوق تخصصی رضوی

مهلت ثبت نام

 2 مرداد ماه 1396

هیات علمی بین المللی

Prof. Ömer Göktekin
Prof. of Cardiology,MD,PhD,Bezmi Alem University Eskisehir Osmangazi University - Cardiology Dept
Turkey

مشاهده

Prof. Alfredo R. Galassi
MD,FACC,FESC,FSCAI,Cardiac Catheterization Laboratory and Cardiovascular Interventional Unit,Cannizzaro Hospital,University of Catania,Italy,Associate Professor of Cardiology,University of Catania
Italy

مشاهده

Dr. Peiman Jamshidi
MD FESC,Asociate Professor of Cardiology,Senior Consultant University Hospital Bern and Heart Center Clinic Hirslanden Luzern
Switzerland

مشاهده

Dr. Nenad Bozinovic
MD,chief of department of interventional cardiology Clical center Nis
Serbia

مشاهده

Prof. Georgios Sianos
Prof. of Cardiology,MD,PhD,FESC,AHEPA University Hospital
Greece

مشاهده

Prof. Kazuhiro Ashida
Japanese Society of Internal Medicine,Japanese Circulation Society,Japanese College of Cardiology,Japanese Intervention Society Japanese Intensive Treatment Society
Japan

مشاهده

اخبار

ایران در بهره‌گیری از تکنیک‌ درمان‌های مداخله‌ای CTO با ژاپن برابری می‌کند

1396/05/06

ترویج تکنیک CTO از انجام اعمال جراحی تهاجمی جلوگیری می‌کند

1396/05/06

کنگره CTO در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ثبت شد

1396/05/01

حامیان علمی

حامیان مالی