این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

اخبار


سمینار مراقبت های پرستاری در دسترسی های عروقی و آزمایشگاهی نوزادان

این برنامه به صورت ‌سمیناری جانبی در کنگره اختلالات هماتولوژی و آنکولوژی نوزادان در تاریخ پنجم اردیبهشت در بیمارستان رضوی برگزار می شود.

این سمینار شامل سه نشست تخصصی با عناوین تست های تشخیصی و آزمایشگاهی در نوزادان، دسترسی وریدی و تهیه دارو در نوزادان، مراقبت های پرستاری در تزریق خون و فرآورده های آن پنجم اردیبهشت ماه سال آینده در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار خواهد شد. 
این نشست تخصصی با حضور اساتید نوزادان و خون متخصص از دانشگاههای علوم پزشکی مشهد و سایر استان ها برگزار می شود و برای گروه‌های مختلف هدف، دارای امتیاز بازآموزی است. 
مطالبی مانند ارتباط با مادر نوزاد و راهکارهای کاهش درد در نوزاد، نقشه پرستار در فرایند انجام تست های آزمایشگاهی، آشنایی با لوله های آزمایشگاهی و تعیین حجم نمونه، معرفی آزمایشات رایج و نحوه نمونه گیری و نکات مهم برای پرستاران، نکات پرستاری در خصوص تغذیه وریدی و کنترل عفونت در نوزادان  در این سمینار توسط کارشناسان و کارشناسان ارشد پرستاری ارائه خواهد شد. 
آشنایی با دسترسی‌های وریدی و مدیریت عوارض آن، استاندارد های آماده سازی داروها و ایمنی در بخش NICU، روش آماده سازی داروهای شیمی درمانی در نوزادان، تزریق خون و فرآورده های آن، مراقبت های پرستاری در کم خونی نوزادان و تعویض خون آنها از موارد دیگری است که در این سمینار مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. 
گفتنی است، کنگره بین المللی اختلالات هماتولوژی و آنکولوژی در نوزادان، هفته نخست اردیبهشت ماه سال ۹۷ در بیمارستان فوق تخصصی رضوی به مدت سه روز برگزار می شود.

پیام خود را ارسال فرمایید

مطمئن شوید فیلد های (*) دار تکمیل شود.

Confirmation Code