این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

اخبار


چهاردهمین کنفرانس طب انتقال خون

چهاردهمین کنفرانس طب انتقال خون به صورت کنفرانسی جانبی در روز قبل از کنگره اختلالات هماتولوژی و آنکولوژی نوزادان در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه سال 97 در بیمارستان فوق تخصصی رضوی برگزار خواهد شد.

 این نشست تخصصی با حضور اساتید نوزادان و خون متخصص از دانشگاههای علوم پزشکی مشهد و سایر استان ها برگزار می شود و برای گروه‌های مختلف هدف، دارای امتیاز بازآموزی است. 
مواردی مانند تهیه و نگهداری فراورده های خونی، سرولوژی‌های اختصاصی انتقال خون، موقعیت‌های خاص در انتقال خون، غربال‌گری آزمایشگاهی در انتقال خون، آفرزیس، هموویژیلانس، ملاحظات حین تزریق خون در این سمینار توسط جمعی از کارشناسان پرستاری انتقال خون خراسان رضوی، کارشناسان ارشد خون‌شناسی، میکروبیولوژی و بیوشیمی انتقال خون خراسان رضوی، پزشکان متخصص جراحی عمومی انتقال خون خراسان رضوی و هم‌چنین فوق تخصص‌های نوزادان انتقال خون این استان ارائه خواهد شد.
هم‌چنین در پایان این کنفرانس یک روزه، داروی نوترکیب فاکتور 8 توسط کارشناسان شرکت سامان داروی هشتم وابسته به سازمان اقتصادی رضوی به طور کامل به متخصصان و کارشناسان حاضر در نشست معرفی خواهد شد.
گفتنی است، کنگره بین المللی اختلالات هماتولوژی و آنکولوژی در نوزادان، هفته نخست  اردیبهشت ماه سال ۹۷ در بیمارستان فوق تخصصی رضوی به مدت سه روز برگزار می شود.

پیام خود را ارسال فرمایید

مطمئن شوید فیلد های (*) دار تکمیل شود.

Confirmation Code