این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

اخبار


کارگاه آموزشی ارزیابی انتقادی مقالات

طی این کارگاه، تمام آن‌چه برای راحت خواندن مقالات بالینی نیاز است، پوشش داده خواهد شد و مطالب این کارگاه در ارتقاء سطح مقالات دانشجویان و متخصصان و به کارگیری مهارت‌های جدیدی برای تحقیقات منتشر شده می باشد.

کارگاه آموزشی ارزیابی انتقادی مقالات در کنگره بین المللی اختلالات هماتولوژی و انکولوژی در نوزادان در روز ششم اردیبهشت سال 97 برگزار می‌شود. 
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی بیمارستان رضوی، این کارگاه آموزشی یکی از جامع‌ترین رویدادهای آموزشی در زمینه اختلالات هماتولوژی و انکولوژی در نوزادان است. 
طی این کارگاه، تمام آن‌چه برای راحت خواندن مقالات بالینی نیاز است، پوشش داده خواهد شد و مطالب این کارگاه در ارتقاء سطح مقالات دانشجویان و متخصصان و به کارگیری مهارت‌های جدیدی برای تحقیقات منتشر شده و بالارفتن سرعت مطالعه مقالات علمی مؤثر است.
اهداف:
ارتقاء دانش شرکت کنندگان برای ارزیابی انتقادی مقالات
بکارگیری مهارت های نوین در تحقیقات علمی
بالا بردن سرعت خوانش مقالات بالینی
 
با حضور
دکتر محمدسعید عبدالزهرا
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کوفه
حضور در این کارگاه برای تمامی افرادی که در فهرست سامانه کاربران کنگره بین المللی اختلالات هماتولوژی و انکولوژی در نوزادان، ثبت نام کرده‌اند و عنوان کارگاه را انتخاب کرده‌ باشند مجاز است و در صورتی که افراد مایل به شرکت در این کارگاه بوده و گزینه آن را انتخاب نکرده‌اند می‌توانند به آدرس http://www.congress.razavihospital.com/nho/users/login.php مراجعه کرده و گزینه آن را انتخاب کنند.
هم‌چنین افرادی که هنوز موفق به ثبت نام در این کنگره نشده‌اند، با مراجعه به لینک فوق، امکان ثبت نام و انتخاب کارگاه‌های درج شده در لیست درخواستی خود خواهند بود.
 

پیام خود را ارسال فرمایید

مطمئن شوید فیلد های (*) دار تکمیل شود.

Confirmation Code